Elektro – taxi – Jakuby w Zgorzelcu

ELEKTRO – TAXI na Jakuby 25-27.08.2017

Zgorzelecki Klaster Rozwoju OZE i Efektywności Energetycznej ogłasza akcję promocyjną skierowaną do mieszkańców Miasta Zgorzelec. Celem jest promowanie rozwoju elektromobilności w naszym regionie oraz zwiększenie świadomości ekologicznej mieszkańców. Do promocji wykorzystane zostaną elektryczne samochody zakupione przez jednego z członków Klastra.

Chcesz przetestować nasze elektryczne samochody zupełnie za darmo? Możemy przywieźć Ciebie i Twoich przyjaciół na Jakuby w Zgorzelcu!

Warunki:

  1. Polub fanpage Zklaster i ZieloneKilometry na Facebooku.
  2. Udostępnij wydarzenie „Zklaster na Jakubach” na swoim profilu na Facebook’u i zaproś min. 10 znajomych. Pamiętaj, żeby zmienić ustawienia udostępnienia na Publiczne.
  3. Oznacz max. 2 osoby z którymi chcesz skorzystać z naszej taksówki.
  4. Czekaj na kontakt z prośbą o adres pod którym mamy was odebrać.

 

UWAGA – ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. TERMIN I GODZINĘ USTALA KOORDYNATOR AKCJI I NIE ULEGAJĄ ZMIANOM PRZEZ UCZESTNIKA AKCJI. TERMIN I GODZINA ZOSTANĄ PODANE DO 24.08.2017. PROMOCJA JEDYNIE DLA MIESZKAŃCÓW MIASTA ZGORZELEC. ORGANIZATOR ZASTRZEGA PRAWO DO ODWOŁANIA AKCJI Z PRZYCZYN OD NIEGO NIEZALEŻNYCH. Osoby niepełnoletnie muszą podróżować z rodzicem lub  pełnoletnim opiekunem.